1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd przestał czytać DVD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez peku, Marzec 12, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od niedawna mam problemy z laserem. (nie czyta niektorych plyt) Dzisiaj rozebrałem naped aby sprawdzic jak wyjmuje sie laser. Odkrecilem 2 srubeczki prowadnicy i bez jakichkolwiek oporow wyjalem laser. (Kupiłem nowy na allegro będzie w piątek albo PON) Wkładam go spowrotem przykrecam. A tu nagle naped przestał czytać DVD... Wygląda to tak że kręci płytą. Niby coś tam czyta, laser się świeci i dupa i tak ciągle a potem pisze otworz napęd... Co dziwne płyty CD czyta.

Zna ktoś coś na to ? czy może do końca padł mi laser :p ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Napęd przestał czytać DVD

Widze z xboxa zrobiles ps2 . Tam tez lasery padaly jak muchy . CO do laser to jezeli soczewka jest z plastiku , a ty wyczysciles spirolem i ona zmatowiala , to laser padl na amen . Jezeli jeszcze nie jest matowa to czysczenie powinno pomoc .

4. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Napęd przestał czytać DVD

juz kupilem nowy laser ^^ nowsza wersje sd-66 ^^ i będzie git

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum