1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd przestał czytać gry.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cr92, Grudzień 21, 2013.

1. cr92

cr92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam przerobionego xboxa 360, którego kupiłem ponad 2 lata temu. Przez ostatnie pół roku użytkowania konsola zaczęła "sprawiać problemy",a
    dokladniej mówiąc, napęd który nagle stopniowo przestał odczytywać kopie gier na tą chwilę mam może jakieś 5 kopi które w miare sprawnie działają
    ale xbox odczytuje je za ktorąś próbą a i tak podczas grania wystepują błedy odczytu dysku ;/ a zdecydowana część gier w ogóle
    nie działa po włożeniu ich do konsoli wyskakuje opcja otwórz napęd lub informacja niezindetyfikowany dysk. skąd to może wynikac jeszcze jakiś czas temu wszystkie gry działały bez problemu Co w takim razie można zrobić czy powinienem wymienić napęd ? czy może ponowny flash napędu by tutaj pomógł bo co ciekawe mam kilka orginalnych wersji gier z których odczytaniem
    konola nie ma żadnego problemu co radzicie ?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZdzichoTnT

ZdzichoTnT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Laser szwankuje. Wymiana napędu lasera lub podkręcanie lasera. Wszystko jest na forum opisane

Wczytywanie...

Poleć forum