1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd pytania

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez kanonierzyk, Grudzień 11, 2012.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem xboxa z napędem toshiba samsung który ma LT 2.0 ale już jest zużyty i nie czyta płyt i czy jak kupie napęd tej samej firmy czyli toshiba samsung z LT 2.0 bądź 2.01 będzie on czytał gry XGD3?? podobno tak bo musi być podobno tylko taka sama firma żeby czytał gry XGD3 i żeby dobrze działał to wywnioskowałem z poradnika z przeróbką proszę tu cytat

Nie da się odpalić gier XGD3 na spoof'owanym napędzie (wymiana napędu na inny niż taki jaki był fabrycznie w konsoli - model nie jest ważny, tylko marka się liczy, np. Liteon).
    Jeśli chcesz uruchomić gry XGD3 na konsoli po spoof'ie to:
    1.Wymień napęd na taki jaki był fabrycznie.
    2.Wgraj do niego najnowsze LT ze starym kluczem (z pierwszego napędu, który był wstawiony fabrycznie).

No właśnie chce wstawić taki jaki był fabryczny i czy odpale XGD3 na nowym napędzie dobrze zrozumiałem??

Wczytywanie...

Poleć forum