1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sOrOwEczkA, Sierpień 28, 2008.

1. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mam pytanie bo mam naped Hitachi i moj klocek zawsze stal.Kiedys sie to nie dzialo ale teraz zaczelo i to niezle ,moj xbox rysuje plyty na taki bialy kolor dlaczego.Wczoraj wieczorem wlozylem do napedu uefa euro gralem godzine a dzisiaj rano wyskakuje komunikat o brudnej plycie i juz tak caly czas.Ogladam plyte a ona ma takie ryski biale(2-3 mm grubosci)A na fifie 08 zjechal mi tak ze jak sa fioletowe to ja mialem biala.Nagrywam na plytach Verbatim x2.4 ??? Co sie dzieje ta sie cos z tym zrobic ??? HELP !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Naped rysuje plyty ??? HELP !!!

Zmień pozycje konsoli... z pionu do poziomu i w tedy zobaczy czy rysuje :p U mojego kumpla konsola rysuje płyty jak jest w pionie jak leży jest good 8)

4. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

dzisiaj ja polozylem ale komunikat wystepuje dalej moze dlatego ze juz te rysy zrobily sie wczoraj.Pogram dzisiaj w jakas inna gre i zobacze.Pozniej powiem co jest. ;)

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No a czego sie spodziewales, ze porysowana plyta nagle bez problemu sie uruchomi jak zmienisz pozycje? Myslcie ludzie. A stare Hitachi podobno rysowaly plyty, no... zdarzaly sie takie przypadki, jak widac twoj rowniez rysuje.

6. TerrorOfDeth

TerrorOfDeth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie ja na dużo backupów gier bez ani jednej ryski a mam napęd benq a takie info!!! konsole i napęd się czyści w środku tez. Pewnie na szynach od lasera macie kóz lub nie wiadomo co to wtedy takie rzeczy się dzieją!! Ja już nie mam gwaracji więc sam robię takie rzeczy i moja konsol dział w galacie nawet sam flash robię więc znam się na tym:)

7. TerrorOfDeth

TerrorOfDeth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak co to piszcie to wam pomogę jeśli się uda.

8. dzikun123

dzikun123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Muj kumpel ma xboxa juz bardzo duży okres czasu. Jest maniakiem gra po 7 godzin dziennie i ma naped Hitachi i wszycho chodzi jak trzea nie ma zadnych problemów.Nigdy nie zrobił ani jednej ryski.To chyba tylko ty taki masz.

9. MalinaIV

MalinaIV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Nie które konsole rysują płytki w pionie :/ Nawet moja ale jak położyłem do pionu to na 5 płytach jest może 1 ryska mała :D
    Osobiście posiadam napęd Toshiba Samsung ale słyszałem że Hitachi LG może rysować płytki :/

Wczytywanie...

Poleć forum