1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd rysuje płyty

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bugal, Grudzień 19, 2014.

1. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Witam. Mam jaspera (arcade).
    Pożyczyłem od koleżanki GTA 5 (150złotych), pograłem (w czasie gry absolutnie nawet nie dotykałem konsoli wiadome), wyjąłem płytę co widzę? Od dołu na całej powierzchni masa rys w kształcie łuków, chyba nie za głębokie. To druga płyta którą mi załatwił, sory za wulgaryzm ale zaraz wymoderowano nim o ścianę (czekam na warna :-*)

Co może być przyczyną?

Alert Z tym warnem to tak nie pogrywaj bo zawsze możesz dostać trochę więcej punktów i wtedy będzie już ban//baton

2. Lotnik421 Xbox One

3. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sprawdź czy na tacce nie ma jakiegoś brudu przylepionego. Mógł się też zrobić zadzior. Do tego coś mogło dostać się do konsoli. W ostateczności uszkodzeniu uległ mechanizm przesuwu lasera. Jeśli masz sprężone powietrze, to możesz spróbować delikatnie przedmuchać wnętrze napędu. W odtwarzaczu DVD płyty rysowały mi okruszki chleba wsadzone kiedyś razem z płytą przez siostrzenice z brudnymi rączkami.

4. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Miałem dokładnie taką samą sytuację. Mi płyty się rysowały kiedy ktoś skakał w domu oraz kiedy konsola była w pozycji pionowej.

Wykluczam wadę konsoli ponieważ działo się to u mnie na 2 konsolach - Slim oraz Elite.

5. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    U mnie leży poziomo. Rozbiorę napęd niedługo i wyczyszczę go.

Wczytywanie...

Poleć forum