1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd rysuje płyty

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MTTy2k, Grudzień 2, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Mam pewien problem, mam LiteOna i X360 Elite i zauważyłem, że napęd rysuje mi płyty. Kupiłem nową GTA IV jakiś miesiąc temu, przeszedłem całość i grałem dosyć intensywnie i zobaczyłem, że płyta jest lekko porysowana, małe ryski na całej powierzchni. Mam wadliwy napęd czy Xbox po poprostu "zużywa" płyty, bo te ryski nie wpływają na komfort grania. Może przeginam trochę, ale nie lubię mieć porysowanych płyt, zwłaszcza że to oryginały : /

2. Lotnik421 Xbox One

3. robalx245

robalx245 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Slaska, Poland
    wszystkie napedy rysuja plyty :p tak jak w komputerze tylko ze niekture bardziej a niektóre mniej :) To tez zależy od tego w jakiej pozycji stoi xbox :) jak stoi pionowo częsciej sie to zdarza :)

4. Biernacik

Biernacik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Moze to byc wina tego jak powiedzial robalx245 ze stoi w pionowej pozycji albo takze od tego ze xbox rusza sie podczas grania ( w sensie ze ktos nim porusza .), ale slyszalem takze kiedys od kumpla ze to moze byc wina laseru...

5. draven85

draven85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    "Kali mówić " ...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum