1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd sam się wysuwa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Paviano, Październik 14, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Witam.
    Gdzieś na forum widziałem ten sam problem, ale nie mogę znaleźć tematu więc tworzę nowy. Otóż naprawiłem RROD'a i gdy włączam konsolkę napęd się wysuwa.. Gdy chcę go wsunąć to za chwilę znów się wysuwa. Co jest powodem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Nie wiem osobiście co jest powodem, natomiast wiem, że ja to też kiedyś miałem. Od razu po jakiś dwóch tygodniach od daty zakupienia. Nie wiadomo skąd i dlaczego zaczęło się tak u mnie dziać, a że konsola na gwarancji była to ją wysłałem. W liście do mnie, napisali, że napęd się zepsuł i wymienili go na nowy.

4. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
  5. ekous

ekous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z nienacka
    jeżeli nie spróbujesz - nie dowiesz się, jeśli konsola nie jest już na gwarancji to nie masz nic do stracenia ;)

6. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Problem rozwiązany. Rozkręciłem i skręciłem konsolkę :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.