1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd samsung z 1.6 na 2.01 pomoc dla nowicjusza.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiesuaw, Styczeń 9, 2012.

1. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Rok temu dałem do przerobienia swojego xboxa (2006/zephyr napęd samsung) aktualnie jest wgrane o ile się nie mylę 1.6 , dash jeden przed tym co usuwał przeróbkę. Od Pana który mi przerabiał dostałem płytkę z kluczem napędu, nie wiem czy to ważne ale wspomne o tym.

Pytanie nr 1. Czytałem wiele poradników jak to zrobić ale czy ktoś może podać mi 1 jak najłatwiejszy i najbardziej skuteczny.
    Pytanie nr 2. Czy jeżeli mam klucz napędu to jest możliwość jakoś uszkodzić napęd (nie chodzi o uszkodzenie mechaniczne tylko po stronie oprogramowania)
    Pytanie nr 3. Najpierw zaktualizować do najnowszego dasha, później lt 2.01 tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Skoro masz klucz napędu, śmiało zaktualizuj dashboard a później przerabiaj. Samsungi bardzo łatwo się przerabia.

1. Poradnika poszukaj tutaj na forum, z pewnością znajdziesz. Jeśli nie to jest w JF manual.
    2. Skoro masz właściwy klucz napędu, nic nie uszkodzisz. W JF wczytujesz swój klucz i LT+ v2.01 do samsunga, klikasz SPOOF i CFW gotowy. ; )
    3. Aktualizu dasha, rozbieraj konsole, podpinaj napęd do komputera, przerabiaj.

4. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ale lepiej rób od początku, po prostu jeszcze raz odczytasz klucz ale będziesz miał pewność, że to twój :)

6. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I jeszcze jedno pytanie, czy win 7 jest w miare zgodne z takimi update'ami firmware?

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jf lubi sie zwieszac lepszy xp

8. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Musisz wyłączyć podpisywanie sterowników w boot menu przy starcie kompa i uruchomić jako administrator. Wszystko jest w poradniku

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum