1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd samsung z 1.6 na 2.01 pomoc dla nowicjusza.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiesuaw, Styczeń 9, 2012.

1. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Rok temu dałem do przerobienia swojego xboxa (2006/zephyr napęd samsung) aktualnie jest wgrane o ile się nie mylę 1.6 , dash jeden przed tym co usuwał przeróbkę. Od Pana który mi przerabiał dostałem płytkę z kluczem napędu, nie wiem czy to ważne ale wspomne o tym.

Pytanie nr 1. Czytałem wiele poradników jak to zrobić ale czy ktoś może podać mi 1 jak najłatwiejszy i najbardziej skuteczny.
    Pytanie nr 2. Czy jeżeli mam klucz napędu to jest możliwość jakoś uszkodzić napęd (nie chodzi o uszkodzenie mechaniczne tylko po stronie oprogramowania)
    Pytanie nr 3. Najpierw zaktualizować do najnowszego dasha, później lt 2.01 tak?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Skoro masz klucz napędu, śmiało zaktualizuj dashboard a później przerabiaj. Samsungi bardzo łatwo się przerabia.

1. Poradnika poszukaj tutaj na forum, z pewnością znajdziesz. Jeśli nie to jest w JF manual.
    2. Skoro masz właściwy klucz napędu, nic nie uszkodzisz. W JF wczytujesz swój klucz i LT+ v2.01 do samsunga, klikasz SPOOF i CFW gotowy. ; )
    3. Aktualizu dasha, rozbieraj konsole, podpinaj napęd do komputera, przerabiaj.

4. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ale lepiej rób od początku, po prostu jeszcze raz odczytasz klucz ale będziesz miał pewność, że to twój :)

6. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I jeszcze jedno pytanie, czy win 7 jest w miare zgodne z takimi update'ami firmware?

7. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    jf lubi sie zwieszac lepszy xp

8. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Musisz wyłączyć podpisywanie sterowników w boot menu przy starcie kompa i uruchomić jako administrator. Wszystko jest w poradniku

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

Wczytywanie...

Poleć forum