1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd samsung

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beefree88, Grudzień 6, 2010.

1. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Czytałem trochę na forum o tym zabezpieczeniu AP 2,5 i nowej przeróbce LT+ na LiteONy i Bequ, że niby tylko te napędy z ową przeróbką mogą odpalić te sławetne 3 nowe gierki. Tutaj moje zdziwienie, gdyż posiadam napęd samsunga z wgranym ixtreme 1.6, który chciałem sprawdzić pod kątem działania tych gierek, więc kupiłem od pirata Fable 3 no i działa, fakt że przez act. ISO ale działa. Tutaj nasuwa się moje pytanie do bardziej ogarniętych ludzi. Czy udało mi się nabyć jakiś specjalnie pachowany egzemplarz gry bądź czy może z tą przeróbką gierki zabezpieczone AP 2,5 normalnie będą chodzić na samsungach? Co wy na to :p za każde informacje jestem ogromnie wdzięczny. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    To normalne, gdyż Samsung nie obsługuje zabezpieczenia AP2.5.

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    najlepsze rozwiązanie dla samsunga to wgranie LT1.0
    i wtedy bez activate.iso ciupiesz w każdą grę ,nawet najnowsze z ap25

5. beefree88

beefree88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Police
    Dziękuje za informacje. Po co mam kasę wyrzucać na przeróbkę skoro wcale mi nie przeszkadza korzystanie z ISO :p to raptem mniej niż 10s włożonej pracy ;). Temat można zamknąć. Jeszcze raz Dziękuję.

Wczytywanie...

Poleć forum