1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd SAMSUNG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Deloran, Lipiec 29, 2011.

1. Deloran

Deloran Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W moim X360 mam napęd Samsunga. Z tego co przeczytałem w jednym z wątków napęd taki obsługuje najnowsze gry (w formie kopii zapasowych) przy posiadaniu przeróbki LT. W takim razie czy przy ewentualnym tworzeniu kopii zapasowych na taki napęd (mam przeróbke LT) będe miał jakieś problemy z Dashami lub Driveami? Jestem zielony, pytam głównie o to, czy przy tworzeniu kopii zapasowych ściągając pliki DVD i ISO z internetu będe musiał na coś uważać / coś zmieniać.

Wczytywanie...

Poleć forum