1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd siada?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bugal, Listopad 10, 2014.

1. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Dzisiaj włożyłem CODa BO2, płyta nowiutka, ani 1 rysy. Napęd nie zakręcił nawet płytką i komunikat o ściereczce. Za trzecim razem było już w porządku.
    Włożyłem płytę od ojca chrzestnego 1 która jest mocno porysowana (kupiłem używaną) i widać że czasem tnie grę, dla odmiany włożyłem jeszcze inną płytę, w bardzo dobrym stanie ale ona też od czasu do czasu przycina.
    Nie wiem co to ma znaczyć.
    Mam Jaspera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Znaczy ze laser kończy żywot

4. Bugal

Bugal Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grójec
    Zapomniałem dodać ze na czinczach nie było problemu z zacinaniem ojca chrzestnego a od kilku dni gram na hdmi i od tej pory tnie tak bardzo. Wiem że to może być wina kabla ale i tak ta sytuacja z CODem jest dziwna.
    Jeszcze jedno. Od pewnego czasu napęd chodzi tak dziwnie u mnie, nie nagrałem tego ale odgłos jest jakby coś tam tkwiło i coś o coś zachaczało (na 99% tak nie jest). Dziwna sprawa.

Najchętniej gdybym miał kasę to rzucił tym jasperem o ścianę i kupił nową slimke z rgh i lt.

Wczytywanie...

Poleć forum