naped sie nie wysuwa

arek2342

Świeżak
Świeżak
problem polega na tym ze naped wydaje dzwiek ale nie wysywa sie ani przez pada ani konsole. Rozkreciłem naped i taśmy wydają sie ok. Prosze o porady co mozna zrobić??:single_eye:
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jesli słyszysz ze napęd ma chęć sie otworzyc ale nie ma siły to wysun ręcznie i zobaczysz czarną gumkę na kolach zębatych....zdejmij i wymyj
było wielokrotnie
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Gumki może zużyte. Kiedy wysuniesz napęd i on lekko stuknie jak by chciał się wysunąć to podważ czymś tackę ewentualnie pomóż mu ręką się wysunąć (tylko z wyczuciem).
Jak się wysunie to włóż płytę do środka i nie wyciągaj płyty z napędu. Kiedy płyta jest w napędzie to lekko dociąża tackę i zawsze ci się będzie wysuwać.
Jeśli tak jest jak pisałem to na pewno gumki i kiedyś możesz sobie wymienić :)
 

arek2342

Świeżak
Świeżak
proszę mi podpowiedziec czy moge sprawdzac naped tj podpiac do pradu i sprawdzic czy sie cos zmienilo nie skrecają konsoli ??
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: naped sie nie wysuwa

Jak masz wypiety to brzydko obudowy xa wlacz i zobacz czy działa.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

arek2342

Świeżak
Świeżak
Po złożeniu konsoli nadal nie wysuwa sie napęd po recznym wysunieciu nie zamyka sie. Oprócz tego chodzi dość głośno i nie wykrywa płyt. Co myślicie na ten temat??
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: naped sie nie wysuwa

Masz u kogoś sprawdzić na innej konsoli ten napęd? Albo kogoś znajdź co Lt robi i podpiac pod ck3 itp.
Albo kupić nowy i tyle,ktoś znający temat powinien go zobaczyć,

Gumka wymieniona tak?


Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom