1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd szwankuje laser czy cały napęd???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lordeta, Styczeń 31, 2014.

1. lordeta

lordeta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    Witam otóż ostatnio mam taki problem ze xbox raz płytę czyta a raz nie opcja że źle nagrana płyta nie wchodzi w grę bo na drugim xboxie(mieszkanie obok) każdą nagraną płytkę prze zemnie czyta bezproblemowo. Żeby czytało płytę muszę otwierać napęd i wsuwać go ponownie raz wyskoczy nie rozpoznany dysk raz nie widzi go w ogóle a raz jest komunikat ze ściereczką czasem czyta za 1 razem i teraz pytanie czy wymiana lasera wystarczy czy cały napęd napęd to liteon w razie czego klucz do niego mam a jeżeli chodzi o laser to czy ten będzie ok Oryginalny laser LiteOn HOP-14XX Xbox 360 DG-16D2S (3922690885) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z góry dzięki(konsola fat z wejściem HDMI napęd liteon przeróbka Lt 3.0 )

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Wymien sam laser i bedzie OK.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

4. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    może mała regulacja potencjometra na laserze by załatwiła sprawę

5. lordeta

lordeta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iłowa, Poland
    W sumie regulacji mógł bym spróbować tyle że nie bardzo wiem jak może jakiś link do tutka a jeżeli to nie pomoże to wymienię laser rozumiem że ten w linku będzie ok?
    @Edit Stwierdziłem że nie będę go kalibrował laser kosztuje 30 zł wymienię na nowy i będę pewny
    @Edit No i potrzebuję waszej diagnozy i pomocy bo już się pogubiłem rozkręciłem dzisiaj konsolę wyciągnąłem napęd i się przeraziłem syfu co niemiara
    wyczyściłem podłączyłem włączyłem xboxa wsadziłem płytę i nic odnoszę dziwne ważenie że napęd rysuje mi płyty czy to oznacza kupno nowego napędu?? Z drugiej strony raz czyta płyty raz nie nie wiem za bardzo co robić napęd dziwacznie pracuje chodzi tu o dźwięk podczas pracy proszę o w miarę szybką i dokładną odp.

Nie chcę edytować posta po raz enty mam jeszcze jedną sprawę mam na dysku od konsoli dash 2.0....... najnowszego wgrywany w grudniu i wychodzi chyba na to że będę zmuszony kupić nowy napęd posiadam klucz i teraz nie wiem z którego tutka skorzystać http://xboxforum.pl/artykuly-206/tu...leflasher-najlepszy-artykul-edycja-2-a-98709/ czy ten będzie dobry??? Proszę o szybką odp. bo chciał bym przygotować sobie wszystkie potrzebne już pliki

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum