1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd uwalony?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fasto, Październik 2, 2009.

1. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    mam do was pytanie to tak udało mi się uruchomic dyskietke z biosu i wpisalem tak

L-O-ERAS(TU MÓJ PORT)
    DOSFLASH

to wpisalem na prubue zobaczyc co będzie kliknołem eneter no i wyskoczyło coś z zeby napęd odpiąc i potem yes/no pod spodem ale ja wtedy nacisnolem na listwie umnie zeby wyłonczyc bo chcialem doczytac w instrukcji an tym forum co dalej bo pierwszy raz miał byc taki prubny ui od tego czasu napęd się nie wysówa a konsola działa co robic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    kupić słownik to po primo
    a poza tym po co zabierasz się za coś czego nie umiesz robić?
    przeczytaj sam co zrobiłeś i odpowiedz sobie na pytanie sam.
    wyłączyłeś listwę bo chciałeś doczytać i wtedy uwaliłeś napęd. jak coś robisz to rób to do końca a nie zacząłeś robić i wyłączasz listwę bo...
    ... chciałeś doczytać, największą głupotę jaka popełniłeś to to wyłączenie listwy

4. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    to co zrobic nic się nie da?

co robic prosze o pomoc.

to zabardzo chyba się nie znasz bo na forum pewnym koleś o niku Dexter powiedział,że wystraczy wgrac nowe firmaware i wgralem 1.6 i napęd się włonczył i śmiga,aż miło.

Nie pisz posta pod postem - użyj opcji Edytuj // CoOokie

Wczytywanie...

Poleć forum