1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd w PC problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Fuks, Styczeń 6, 2010.

1. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Witam mam taki napęd tsstcorp cd dvdw sh-s182d jest to samsung i mam taki problem gdy chcę wypalać płytkę i daje prędkość wypalania 2x-2.4x i gdy płyta zaczyna się wypalać prędkość wypalania jest bardzo duża coś ok. 5300kb czy jakoś tak i gdy chce uruchomić grę to zazwyczaj w którymś momencie się przytnie lub w ogóle się nie uruchomi i chciałbym się dowiedzieć dlaczego tak się dzieje, że tak szybko się to nagrywa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Metaborg

Metaborg Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prawdopodobnie płyta na której nagrywasz nie obsługuje takiej prędkości, dlatego się tak szybko nagrywa. (około 5300KB to predkość 4.0x)
    A problemy z działaniem gier może być wiele ale stawiam na kiepską nagrywarkę. Sam mam w lapku napęd tsstcorp i mogę powiedzieć tylko tyle że jest beznadziejny :confused:

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Nagrywam tylko na Verbatim dotychczas wypalałem na lapku ale się coś zepsuło i poszedł do naprawy i teraz nie mam gdzie wypalić płyty.

5. grzes1108

grzes1108 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    xbox powinien czytac gry wypalane predkoscia 4. nagrywarka za slaba juz musisz wypalic na innej albo sproboj wypalic w clone cd

Wczytywanie...

Poleć forum