1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd w pozycji pionowej sie blokuje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez top1991, Wrzesień 29, 2010.

1. top1991

top1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam taki problem z moim Xboxem 360. Gdy konsola stoi w pozycji poziomej wszytko w porządku napęd otwiera się i zamyka. Lecz gdy postawie ją pionowo napęd wysuwa się tak z 1cm i blokuje na chwile po czym się chowa. Ma ktoś jakieś pomysły jak to można naprawić. Nie wiem jakiej firmy jest napęd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Oddaj do serwisu, ja miałem podobnym przypadek tylko że mi się w ogóle napęd nie otwierał musiałem spędzić 5 min. przy otwarciu napędu (kilka razy przyciskając w przycisk wsunięcia się napędu)... po prostu dałem do serwisu ;)

4. top1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapomniałem dopisać gwarancji już nie ma. A trochę kasy mi żal by inwestować w konsole. Jak ktoś zna jakieś rozwiązanie co można samemu w domu zrobić był bym bardzo wdzięczny

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    zdejmij czołówkę czyli face plate i sprawdź czy nadal tak sie dzieje ?
    może jest krzywo/źle założone i blokuje
    jak jest bez zmian to spróbuj w czasie otwierania puknąć palcem od góry w obudowę xboxa
    jeżeli pomoże to pasek napędowy od tacki napędu jest do wymiany ,koszt 2zł jak zrobisz to sam
    jak dasz do serwisu to max. 20zł ,a jak masz gwarancje to możesz zgłosić na infolinii i wysłać xboxa do naprawy

6. top1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to chyba ten pasek bo jak puknę w konsole to kawałek dalej wychodzi i zaś się blokuje. Gdzie taki pasek można kupić ??

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie kupuj tylko zdejmij stary, umyj go w cieplej wodzie z plynem do zmywania i zaloz. bedzie smigac jak nowy.

8. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Na ps2 tak miałem, mechanizm się przestawił. Rozebrałem napęd i go po prostu od nowa złożyłem.

9. top1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuje wszystkim za pomoc. Umycie gumki w wodzie z mydłem pomogło chodzi wszystko idealnie. Pozdrawiam

10. kamilao5555

kamilao5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
    :) \\

Wczytywanie...

Poleć forum