1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd w xbox360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koala3333, Sierpień 20, 2011.

1. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiam mam xbox 360 premium lt+1.1 i mam pytanie . gdy np. napęd jest zepsuty to czy nie dzialaja wgl gry ? gdy laser jest zepsuty to czy tez wgl nie dzialaja gry? bo mi np.niektore piraty chodza a nie ktore nie i chcialem sie dowiedziec czego moze to byc wina

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za mało informacji jak nie działają

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. koala3333

koala3333 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no fifa 11 dziala ,a np gears of war2 ktory dzialal teraz nie dziala bo wyskakuje otworz naped a fifa 11 dziala ,ilmy dvd dzialaja i oryginalne gry tez

5. patry

patry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    może płyta z gow jest mocno porysowana?

Wczytywanie...

Poleć forum