1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd w Xboxie zgrzyta i długie wyłączanie się.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szczepan997, Marzec 12, 2014.

1. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, mam xboxa kolegi który nie działa jak sie wkłada płyte to jest taki jakby zgrzyt połączony z piskiem i raz nierozpoznany dysk albo uruchom gre a potem blad ze szmatką tylko raz udało mi sie odpalic gre, prowadnice nie były raczej ruszane, wymieniłem też laser na inny, próbowałem podkręcać laser smarować prowadnice wazeliną techniczną ale to nic a nic nie dało, przerobiłem napęd na LT+3.0 ale zgrzyt był już wcześniej dzieje sie tak na oryginalach jak i na piratach. A drugi problem to taki że jak konsola chodzi krócej niz ok. 5min to po wyłaczeniu z pada na ekranie tv wszystko normalnie gasnie diody na x'ie tez a on dalej przez ok. 10 sekund chodzi. zauwazylem ze jak nie podlaczam zasilania napedu to od razu sie wylacza. Proszę o pilną pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ficuu

ficuu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Objawa walniętego lasera, może nie usunąłeś zworki albo usunąłeś ją za wcześnie i uszkodziłeś laser. Drugie podejrzenie spada na taśmę łączącą laser z PCB.

Wczytywanie...

Poleć forum