1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd wariuje!Diagnostyka i Naprawa!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wasilek6320, Maj 18, 2014.

1. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Sprzęt którego dotyczy temat: Xbox 360 Elite(lite-on)LT.3.0..
    Na xboxie bez problemu grałem przeszło pół roku w online, nigdy nie narzekalem na napęd...(pomijając 4 razy kiedy to tacka się nie chciała wysunąć, ale po kilku kliknieciach w guzik od napędu wszystko było oki i napęd znów się wysuwał
    Jednak od 3 dni mój Xbox leży bezużytecznie, ponieważ się zepsuł
    Mianowicie Tacka jak ostatnio nie chciała wyjść (Xbox krótko zabuczal po czym napęd nawet się nie ruszył) i tak ze 6h klikania w końcu nerwy nie wytrzymały i poszukalem w internecie jak recznie otworzyć tacke (z oficjalnej strony xboxa), niby się cieszę bo napęd się wysuwa i wsuwa, ale lipa :/ całą sytuacje nakrecilem... Dodam, że jeśli płyta jest w napędzie jest to samo co na filmie(słychać buczenie po czym tacka sama się wysuwa) a i zauważyłem, że napęd nawet płyty nie przekreci, ponieważ ta nie zmienia swojego położenia

( https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=YWHZ72ZGr00 ).

Macie jakieś pomysły jak to naprawić, ew, czy dam to zrobić sam? Jeśli nie ; gdzie mogę wysłać taką konsole do naprawy? Ze wzgledu na moje położenie trasa do najbliższego serwisu jest "daleka" a i dodatkowo boje się, że coś mi tam spieprzą i strace przeróbkę i ile taka naprawa mnie wyniesie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasilek6320

wasilek6320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odświeżam :D Naprawdę nikt nie wie co z tym zrobic :/ Ewentualnie ktoś z forum robi takie rzeczy?

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    napisz do dextera pw

Wczytywanie...

Poleć forum