1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd wysunięty do połowy czy to obowiązek?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomazik, Kwiecień 9, 2010.

1. tomazik

tomazik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, przed napisaniem tego zapytania poczytałem kilka stron ale też i oglądnąłem kilka tutoriali min. na youtube. Mam napęd samsung oraz taką jak należy płytę główną. Moje pytanie jednak dotyczy tego czy muszę przed zabawą z flashowaniem wysunąć tackę do połowy czy też nie? Na większości tutoriali w ogóle o tym nie wspominają, lecz gdzieś czytałem że tak trzeba. Proszę o odpowiedź. Zamierzam dziś wgrywać 1.6 do mojego samsunga.
    Z góry dziękuje za odpowiedź i wyrozumiałość. Dodatkowo podaję mój nr gg gdyby ktoś mógł mi udzielić odpowiedzi online: 3218508

2. Lotnik421 Xbox One

3. tlaa

tlaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    /dev/null
    Nie ma takiej potrzeby. Zabawa z tacką dotyczy tylko jednego modelu napędu Liteon.

Wczytywanie...

Poleć forum