1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd xbox-stukanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mikerpl, Kwiecień 13, 2012.

1. mikerpl

mikerpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam problem z moim napędem w xboxie. Jakiś czas temu oddałem xboxa do przeróbki (mój błąd!). Dałem za nią 70 zł. Xbox do mnie wrócił ale nie czytał płyt ( otwórz dvd). X szybko wrócił do serwisu. Diagnoza: spalony laser. Serwis wymienił mi go za opłatą 100zł. X znowu wrócił i ucieszony odpalam gierke.Usłyszałem tylko zgrzyt."Serwis" nie dokręcił jakiejś śrubki (już nigdy nie dam nikomu mojego xbox!). Kuzyn otworzył napęd i to dokręcił.Od tej pory przeszedłem 6 gier (2 z dysku).Dzisiaj grając w PGR4 usłyszałem dziwne stukanie ( takie jakby kręcenie płytą) , odpaliłem AC2 i to samo.Rozkręciłem dzisiaj moje pudło i sam nie wiem co dalej.Narazie jestem na etapie zdjętej pokrywy (napędu nie odkręcałem). Co mi radzicie ? Chyba płyty się nie rysują ,ale tylko chyba ,bo nie chciałem za długo grać. Mam fata , napęd lite-on,flash lt 2.0.

EDIT:
    zapomniałem dodać że gry działają szybko ,nawet te z płyt esperanza.A PGR 4 jest oryginalny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jares97

jares97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie jestem pewien ale to nie musi byc wina stacji dysków tylko tego lasera bo wiem ze czesto po naprawie laser jest wadliwy np laser z PS3 DO XBOXA
    (NA 100 % PEWIEN NIE JESTEM :)

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    moglbys mi wyjasnic jak mozna dac laser z ps3 do xboxa skoro tam jest bluray?? dziwne stukanie jakby krecenie plyta, no przeciez plyta kreci sie w napedzie, ale zaczynajac od poczatku, kiedy to sie dzieje? na poczatku? jak juz grasz? i troche konkretniej opisz te odglosy

5. mikerpl

mikerpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No więc stuka w trakcie gry , ale np już po wczytaniu wyścigu.Nie stuka w dashu ani w menu.Występuje to regularnie. Jestem na 90% pewien , że tak nie powinno być. Gdy konsola stoi na pion stukanie jest głośniejsze gdy w poziomie to też stuka ale mniej. I jest jeszcze coś dziwnego - odkąd xbox wrócił od mojego kuzyna (po dokręceniu śróbki) tacka przy wyjeżdżaniu nie wysuwa się jak dawniej ,a tak jakby ociera o plastik.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak dziaa nie rysuje, złóż tego xboxa i graj...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum