1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd xboxa360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomsiders, Luty 17, 2010.

1. ziomsiders

ziomsiders Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Niewiem czy to żle czy normalnie jak włączam konsole to tak 2 razy brzęczy,jak zamykam to tak samo, szkoda że nie mogę tego zademonstrować.2razy się obił ale leciutko więc nic się nie poprzestawiało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piachu007

Piachu007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    To chyba standard, u mnie też coś strasznie brzęczy przy włączaniu szczególnie.

4. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    To wina napędu, który powoduje taki hałas. Że tak powiem standard.

5. ziomsiders

ziomsiders Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    dziękówa ale tak głośno wcześniej tego nie miałem ale się już zaniepokoiłem bo mam go z 3miechy a często mam pecha.Dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum