1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd z przeróbką i napęd bez

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Santi1989, Luty 22, 2011.

1. Santi1989

Santi1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Witam, kupując xboxa 2 lata temu miałem napęd Lite-on, jednak przy przeróbce napęd został wymieniony na Benq.
    Teraz kiedy chcę grać na Xbox Live to czy wystarczy jeśli zamontuję stary napęd czy trzeba też coś wgrywać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To zależy czy chcesz grać na oryginałach - jeśli tak to nie trzeba. Tak czy siak - jak grałeś na piratach to logi i tak zostają więc bana dostaniesz i tak.

4. Santi1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    na benq grałem na piratach, na lite-on nie grałem, bo nie miałem jak, nie był on w ogóle używany

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    prawdopodobnie liteona masz czystego i z kluczem
    więc przepinasz napęd i grasz na XBL na oryginałach [o ile konsola nie została oflagowana]
    druga opcja to wgrać LT+ do liteona i też możesz grać na XBL tyle że na kopiach ...

6. Santi1989

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    xvall nie wykryl nic, bede grac na oryginalach ;)

Wczytywanie...

Poleć forum