1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped z xbox360s lite-on 16d4s

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bemol20, Styczeń 17, 2013.

1. bemol20

bemol20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Białystok
    mam slima z 2011.07.04 i chcialbym sie dowiedziec ile jest wart gralem na nim 40h Bialystok

2. Lotnik421 Xbox One

3. bemol20

bemol20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Białystok
    Dzieki ESLORD - "okolo 200" dla ankoholik dalem naped i 100zl za rgh na tej slimce z dashem 16202 wiec mam nadzieje ze nie podmieni mi plyty...

temat do zamkniecia...

4. bemol20

bemol20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Białystok
    i tak bylo warto :) polecam ankoholik jezeli ktos nie wie co i jak on potrafi wytlumaczyc jak juz masz od niego rgha nic wiecej nie musisz instalowac tylko wrzucic gry i jazda polecam :) i niech moderator wkoncu usunie temat

Wczytywanie...

Poleć forum