1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped z xboxa jako zwykly naped DVD w PC?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Carlos11, Maj 20, 2012.

1. Carlos11

Carlos11 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Wiem, ze jest mozliwosc wsadzenia do komputera napedu z xboxa i podlaczenie go tak, aby dzialal jak zwykly naped komputerowy, lecz jak go tam wsadzicdo pc skoro jest mniejszy od zwyklego napedu komputerowego? Naped z xboxa to: liteon dg-16d2s-09c. Mam RGH i chce na miejsce napedu wstawic dysk twardy 3.5", a w pc przydalby mi sie dodatkowy naped, wiec jest to dla mnie idealne wyjscie :D prosze o jakies informacje, zdjecia cokolwiek, a jakies ciekawostki w sprawie dysku w miejscu napedu w xboxie tez by byly mile widziane, szczegolnie jak go tam wlozyc, zeby stabilnie sie trzymal ;)

Pozdrawiam!
    Carlos11

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Napęd z xboxa mozesz ripowac gry z xbox 360. Nie uzyjesz go jako pctowego. Dysk 3.5 podlacz na usb

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgraj do tego napędu FW 0800 i możesz wyciągać obrazy oryginalnych gier.

Wczytywanie...

Poleć forum