1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd zewnętrzny Dual Layer

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qjam, Wrzesień 13, 2011.

1. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Rozglądam się za napędem zewnętrznym który bez problemu będzie nagrywał mi płyty dwuwarstwowe. W laptopie mam niby nagrywarkę dwuwarstwową ale czytałem, że takie standardowe nagrywarki potrafią często niszczyć płyty i jakość zapisu jest słaba. Chcę się poradzić kogoś kto kupował kiedyś zewnętrzny napęd który będzie nagrywał DL. A i pytanie... do xbxoxa płyty powinny być DVD RW DL + czy - ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Mam taki zewnetrzy naped Liteona model eTAU108 nagrywa bez problemu plytki musza byc + :)

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zewnetrzne są napewno lepsze niz laptowe i nie różnia się zewnetrzne niczym o zwyklych montowanych w komputerze

5. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Słyszałeś tylko, że jakość jest zła. Nie wszystkie mają złą. Nagraj sobie z 2-3 gry na różnych płytkach i zobacz czy Ci odpowiada, szkoda kasę wywalać na taki zewnętrzny napęd.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie wszystkie, wiadomo nagrywarki matshita sa kiepskie ale taki, samsung, liteon, optiarc, sony czy pioneer sa dobrymi nagrywarkami, wiele osob na forum nagrywa na takich nagrywarkach gry i im dzialaja, kwestia jakosci nosnika kupuj firmowe np verbatimy bo nagrywarki laptopowe moga byc wybredne zwłaszcza gdy sa to oemy dla konkretnego producenta laptopa, wtedy maja inny firmware

Przecie to wlasnie jest slimowa, zamiana kapcia na lac

Wczytywanie...

Poleć forum