1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bielik075, Wrzesień 21, 2013.

1. bielik075

bielik075 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Posiadam konsolę FAT z napędem Lite-On i LT 2.0.Chciałbym poruszyć dwie kwestie:
    1.Od pewnego czasu miałem problem z moją konsolą gdyż nie czytała płyt za pierwszym razem lecz wyświetlało "Otwórz napęd". W tym momencie nie czyta już w ogóle płyt. Czy to wina zużytego lasera i wystarczy go wymienić czy może to co innego?
    2. Posiadałem LT 2.0 i wgrywałem topologię do gier, ale po zainstalowaniu dasha 16537 żadna z nich nie chce odpalić, gdy już napęd się zmusi do odczytania wyskakuje komunikat "Nieobsługiwana płyta". Czyżby usunęło mi przeróbkę?

I obiecuję ostatnie pytanie:
    3. Czy moglibyście mi w razie czego polecić kogoś kto zajął by się oboma tymi problemami i ile by mnie to kosztowało?

Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Wymiec laser wgraj LT3 i bedzie OK.

PS. Masz caly dzial dot. usług, tak szukaj kogos.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

4. azi06

azi06 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak chodzi o pkt 1.Od pewnego czasu miałem problem z moją konsolą gdyż nie czytała płyt za pierwszym razem lecz wyświetlało "Otwórz napęd". W tym momencie nie czyta już w ogóle płyt. Czy to wina zużytego lasera i wystarczy go wymienić czy może to co innego?

Mi kiedyś wyskakiwał ten sam problem, otworzylem konsole, dostalem sie o napedu i ścierką z mikrofibry przetarłem laser w cd romie ( delikatnie kilka razy przetarłem). złozyłem konsole i pomogło, laser był przybrudzony :p

Wczytywanie...

Poleć forum