1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kazi, Marzec 20, 2014.

1. kazi

kazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Za niedługo mam zamiar wysłać mojego x-klocka do przeróbki ;) Pytanie jest takie: Czy ten napęd się nada?
    Kod:
    http://www.arest.pl/produkt/Nagrywarki-DVD-RW/40860/LITEON-IHAS124-14-24x-DVDRW-DL-SATA-OEM-czarna/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pytaj o rev tej nagrywarki. Jak jest EU z paytoolsem nie na problemu z nagrywaniem gier XGD3.

1 osoba to lubi.
  4. kazi

kazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co to jest paytools? ;) Nie będzie trzeba używać pliku mp3 do odpalenia gry? Czy jest wgl. możliwe, że to rev. B? Przecież używane rev. B kosztują nawet 200zł.

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1 osoba to lubi.
  6. kazi

kazi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem, że jest takowa oferta na forum ;) Natrafiłem na nią wyszukując frazę "nagrywarka" w wyszukiwarce.
    Jak zdążę uzbierać zanim ktoś mnie wyprzedzi(nie chcę rezerwować bo nie wiem kiedy będzie mnie na coś takiego stać) to kupię ;)
    Dzięki za pomoc.

PS: Gratuluje 369 postu na forum ;)

/edit: Zauważyłem taką informację na stronie: "Wersja: Bulk"
    Nie znam się na tym, ale czy duża litera B może oznaczać rev. B? ;)

Wczytywanie...

Poleć forum