1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lesny, Listopad 12, 2009.

1. lesny

lesny Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z Lasu :P
    Witam
    mam problem z napedem gdy moja konsola "stoji" to musze nawet po 3 razy wciskac przycisk zeby sie otwarl a gdy "lezy" wszystko jest git
    Moj naped to samsung.Kiedys slyszalem ze wystarczy podlozyc jakies sreberko od czekolady.Jeli jest jaki toutrial jak to zrobic prosze o podanie linku bo nic nie znalazlem .Prosze o POMOC!!Poozdrawaim Lesny

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
  4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Ja mam też samsunga i czasami mi za pierwszym razem się też nie wysuwa,ale jak nacisne jeszcze raz to już działa.

Wczytywanie...

Poleć forum