1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez labich, Grudzień 23, 2008.

1. labich

labich Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich . Bez zbędnych ceregieli postaram się przejść do rzeczy od razu . Więc mam xboxa 360 od jakichś 2ch godzin ( przerobiony - flash , wymieniony napęd z liteona ) , cieszyłem się jak to zwykle w takich wypadkach bywa , ale odpalam konsolę , daje "otworz napęd" wsadzam płytę , a tu napęd się nie chce zamknąć . Chodzi w kółko tzn. otwiera sie i zamyka automatycznie. Mało tego , teraz to napęd mi się zamknął , ale w dashboardzie ciągle pisze "Otwieranie" lub "Zamykanie".

Błagam Was o pomoc w tym jakże trudnym dla mnie okresie ( trudny okres to jakby zmyślone , ale z tym błaganiem to czysta prawda )

Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wsadzili ci zajechany napęd , jak możesz to reklamuj tam gdzie zakupiłeś , jak się nie uda to ratuje cię Rubber Mod

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niepoprawnie wykonany spoof napędu.
    Ponowne wgranie flasha powinno załatwić problem.
    Oczywiście jeśli zostanie wszystko wykonane poprawnie!!

Wczytywanie...

Poleć forum