1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ReXx, Sierpień 4, 2010.

1. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mój napęd w Xbox'ie zaczyna się psuć. Najpierw chodził luksusowo. Potem zaczął zgrzytać i rysować płytki. Dziś rano wkładam GTA IV i "Odtwórz DVD". Szybko wyjąłem i zrestartowałem konsolę. Działa. Ma ktoś pomysł jak szybciej dobić ten napęd żeby dać go na gwarancję. Nie będę co miesiąc wywalał na regeneracje płyt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie da się go raczej dobić ale u mnie też czasami wywala odtwórz DVD ale tym sie nie stresuje tylko otwieram i zamykam napęd i po sprawie powinieneś instalować gry to bi ich ci napęd nie porysował

4. ReXx

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Właśnie one są zainstalowane od nowości. Płyta Arcade to jedna wielka rysa i nie widać miejsca które jest czyste. Nowe Halo 3 ODST po dniu było całe w rysach. Pion jest. Napęd zgrzyta co nie miara teraz, a to nie jest powód do oddania na gwarancję. (przynajmniej takie informacje dostałem i w e-mail i na infolinii) Teraz np. włączam jakiś film (płyta czysta) i zostawiam na godzinkę. Wyciągam i cała porysowana. Nie wiem. Katuje go filmem i płytą arcade grając w UNO :)

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    włóż jakąś płytę, najlepiej już porysowaną czyli taką która i tak ci się już nie przyda i kiedy naped zacznie pracować podnieś konsole i ruszaj nią we wszystkie strony. Po paru takich razach, laser powinien trafić szlag całkowicie

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    hahhaha ten MS mnie smieszy ! powinni Ci wymienic naped ale nie bo to jest MS. Albo im gadaj zeby Ci wymienili ten naped albo se kup naped na allegro i wymien bie.
    Ale powinni Ci przyjac bo takiemu znajomemu przyjeli bo x mu plyt nie czytal i mu dali nowego xboxa.
    Moze Ci nie chcial przyjac bo trafiles na jakiegos dziwnego kolesia :p
    tak jak wyzej Ci napisal jakis kolega jak teraz dalej nie beda chcieli przyjac to zakatuj laser do konca choc jak bedziesz tak trzasl konsola to moze cos inengo sie zepsuc.
    a jaki masz naped ?

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zadzwoń wszystko wytłumacz spokojnie po kolei i ci wymienią mi pada wymienili bo przycisk x się zacinał i przeszkadzał w graniu więc napęd też na pewno wymienią ale nie pisz e-mail tylko dzwoń i cierpliwie tłumacz że konsola uszkadza ci płyty

8. ReXx

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mogą mnie obciążyć kosztami jeżeli wedle nich napęd będzie zdrowy, albo zabrać gwarancję czy coś w tym stylu?

9. Marf

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Skoro naped jest uszkodzony a masz gwarancje to Ci wymienia za free.
    Wytlumacz im to przez telefon :)

10. ReXx

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już gadałem raz przez telefon. Wszyscy co dzwonią. Nigdy nie mówcie że napęd rysuje płyty! Zawsze dowalają ten sam tekst :). Konsola Xbox 360 nie rysuje płyt zostało to sprawdzone przez naszych specjalistów. Winne może być złe użytkowanie konsoli bądź słaba jakość nośnika i czasem nawet po takim zdaniu się rozłączają. Dzwoniłem tydzień temu gdy pytałem się czy normalne jest zgrzytanie. Raz napotkałem się z sytuacją opisaną, a drugą był konsultant nie z Polski. Po Polsku mówił, ale z takim akcentem że ciężko było go zrozumieć. Jako jedyny powiedział "Wierzę Panu na słowo i zobaczymy co da się z tym zrobić" (hah niekontrolowany banan na twarzy), oczywiście potem powiedział że nie za bardzo i na tym się skończyło. Dziś napisałem dłuugiego E-mail. Jeżeli odpowiedź będzie negatywna zadzwonię i spróbuję coś wynegocjować. To jest nie do wytrzymania!

11. Marf

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    TAki jest MS... Niech naprawiaja co jest gwarancja a konsola jest zepsuta czyli naped wiec nie maja prawa nie przyjac Ci go do gwarancji !

12. Koksu92

Koksu92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brzeg
    Jeżeli jest zepsute a masz gwarancje to M$ nie ma prawa ci odmówić gwarancji i muszą xklocka zabrać do serwisu a tam już zdiagnozują, co mu dolega :)

13. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    idz do tego sklepu co kupiles konsole, wez paragon, powiedz im ze masz aktualna gwarancje i ze laser ci padl. nie baw sie sam, tylko niech mecza sie ci, ktorzy ci ja sprzedali. oni to MUSZA zalatwic bo kupowales u nich i nie dziala tak jak powinno. czy bys kupil maszynke jakkiegos philipsa czy rower musza ci pomoc zalatwic sprawe z reklamacja
    //Edit

tylko nie mow ze juz dzwoniles do M$ bo takto mozesz byc ugotowany - jesli ms odmawia wspolpracy to w sklepie moga chciec sie wykrecic od udzielenia ci pomocy. idz tam i mow, ze nie dziala, ze rysuje i oddajesz konsole bo nie chcesz wydawac co miesiac na nowe plyty. koniec kropka:)

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie dzwoń do nich, zarejestruj konsole przez www. Napisz napęd nie czyta płyt, do 10 dni konsola wróci z nowym napędem:).

Wczytywanie...

Poleć forum