1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

naped

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysztof, Czerwiec 12, 2011.

1. krzysztof

krzysztof Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia, Poland
    mam pytanie do was kumpel przyniosl mi naped samsung TS-H943 MS28 ale gdy go podlonczylem do kompa w jungle flasher wykryl ze to naped LiteOn PLDS DG-16D2S: 74850C
    a teraz pytanie jak zgrac klucz z tego napedu i jak wgrac nowe ixtrem.posiadam USB PROBE V3 wiem ze ten USB PROBE V3 do LITEON jest dobry i zgrywa klucze o.k ale z tym napedem mam problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    kolejna osoba ze sprzetem ktora nie wie jak go uzywac. Naped samsung wiec robisz odczyt jak z samsunga. ALe pamietaj ze nie beda dzialac gry z ap25 bo naped spoofowany na liteona.

Wczytywanie...

Poleć forum