1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naped

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Wojtek230492, Styczeń 5, 2012.

1. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Siema czy wymiana lasera w konsoli moze kosztowac do 170zl. Wczoraj dzwonilem do koleszki zapytac o cene i powiedzial mi wlasnie ze do 170zl. Mi sie wydaje ze troche duze ale niewiem. A zna ktos z forum jakis serwis w Radomiu. I jeszcz jedno pytanie jakis sklep z grami w Radomiu wymiena te sprawy??

2. Lotnik421 Xbox One

3. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Wymiana lasera powinna kosztować w skrajnych przypadkach do 100zł. Ja np. robię to za 80zł.

4. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    a jestes w okolichach radomia

5. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Jestem z okolic Krakowa, zawsze możesz wysłać konsole, ale takie szczegóły na PW.

Wczytywanie...

Poleć forum