1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napęd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SuckIt!, Kwiecień 14, 2012.

1. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dziś gdy włączyłem swoja konsolę chciałem zagrać w AC:Revelations (wczoraj było wszystko ok) pisało abym ponownie uruchomił konsolę lub przetarł płytkę wyjąłem płytę włączyłem ponownie konsole i miga mi dioda na zielona ta w kółku a więc coś nie tak z napędem gdy próbowałem otworzyć napęd coś się robiło ale nie chciało otworzyć dopiero jak lekko pociągnąłem się otworzył. Znowu próbowałem aby sam się otworzył ale na próżno troszkę wyszedł napęd i wyłączyłem konsole pociągnąłem lekko napęd a tu się coś złamało i wypadło.

Te plastiki się połamały i nie wiem co teraz zrobić :/ Mam przerobioną konsolę lt 3.0 po przerobieniu u gościa z forum gdy przyszła do mnie konsola dostałem się do napędu i wymieniłem rezystor i wszystko chodziło do dzisiaj ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kupic uszkodzony element

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajdę jakieś DVD bez problemu ale będę to mógł zrobić dopiero w środę a z tym już nic nie zrobię ?

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jaki to jest napęd?
    Jeśli LiteON, to mam jeden zepsuty egzemplarz na sprzedaż.
    Musiałbyś tylko podmienić PCB i laser.

6. SuckIt!

SuckIt! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale napęd cały jest dobry tylko to gówienko muszę skombinować tak nagrywarka to LiteOn

Wczytywanie...

Poleć forum