1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Viper321, Kwiecień 20, 2012.

1. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam jakiś czas temu dałem konsole do przeróbki (x360 slim 2010 ) teraz sam bym chcial zaktualizować przeróbkę jednak przerażą mnie to lutowanie ale to nie problem bo mam kumpla elektryka lecz mam do niego 150 km i tu jest pytanie czy napęd zablokowuje się automatycznie ? bo nie kontaktu z tym gościem co go przerabiał i można jakoś to sprawdzić ? chip MIXIC

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    masz napęd 9504 po dashu 13xxx zrobił się 0272 czyli cięcie ścieżki i rezystor 10oma załatwia sprawe

1 osoba to lubi.
  4. Viper321

Viper321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    odblokowanie

no dobra to akurat wiem ale czy jest taka możliwość że ten gość co go flashował zostawił go odblokowanego i nie trzeba nic lutować ?.... znalazłem jeszcze pewien filmik na youtube How to Flash Xbox360 Slim 0225 Drive - YouTube o co w nim chodzi on wymienia całą płytę i nie musi nic ciąć ani nic ? ile by takie coś kosztowało i czy się opłaca ??

ps. spróbowałem wprowadzić napęd w vendor mode i cały czas status 0x51 czy jakoś tak (trick z sata usb tez nie działa )

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Po co coś komplikować, sobie ? Wszystko, jest na forum.

http://xboxforum.pl/artykuly-206/tutorial-odczyt-unlock-flash-lite-dg-16d4s-jungleflasher-124974/

- ZABLOKOWANY CHIP - Wykonać ponownie czynność związana z UNLOCK' iem, czyli rozlutowanie ścieżek i przyłożenie rezystora
    - ODBLOKOWANY CHIP - Korzystamy wtedy tylko z części poradnika związanej z flashem.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum