1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez PAW66, Czerwiec 18, 2012.

1. PAW66

PAW66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam wszystkim
    mam takie pytanie kupiłem iHAS 124b, a dostałem asusa zamiast iHAS 124b, pisałem do tego gościa i napisał mi ze iHAS 124b nie jest juz produkowa przez tą firme LITE-ON tylko asus czy to prawda? i czy moge nagrywać gry XDG3 z prządu mam napisane Asus proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    sciema imo

4. PAW66

PAW66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rzeszów
    i dodam jeszcze ze mówił ze po podłączeniu do kompa bedzie iHAS 124b

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Asus 24b3st to dokładnie ihas124. Więc wgrasz do niego fw burner max od ihas524. ;-) podłącz do pc i napisz co Ci pokazuje.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Napęd po prostu ma ten sam chip co IHAS i na pewno jest na crossflashu. Ja mam tak samo PLEXTORA przerobionego i śmiga. :)

Wczytywanie...

Poleć forum