1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

napęd

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KarolXV, Październik 1, 2012.

1. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    mam pytanie mam 2 nagrywarki 1 z nich nagrywam gry na xboxa ale nie wszystkie działają lg nie nagrywałem i mam pytanie czy będzie działać jak będę nagrywał lg model UJSZQZI SLU3K5AR49E SCSI CdRom Device a ta 2 co nagrywam to nic na niei nie pisze

2. Lotnik421 Xbox One

3. xbox-serwis.eu

xbox-serwis.eu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. KarolXV

KarolXV Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    i jak kupie taką nagrywarke to tylko podpinam pod kompa i nagrywam gry czy musze coś wgrywać do niei

5. __FRIX__

__FRIX__ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Frydek, Katowice, Poland
    musisz do niej dograć oprogramowanie iXtreme Burner MAX, ale cała operacja trwa z 3 minuty i wygląda jak instalacja winampa na PC :p

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum