1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napędy slim

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Pindoll, Styczeń 2, 2013.

1. Pindoll

Pindoll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie, ponieważ zauważyłem że każdy napęd slim posiada gąbkową obwódke naokoło tacki. Zawsze gdy rozbieram napęd usuwam tą obwódkę i nie zakładam ponownie. Czy ona pełni jakąś rolę? Czy to tylko rola wytłumiająca?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Napędy slim

Nie pełni ona szczególnej roli jak jej nie założysz nic sie nie stanie

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

4. Stajl

Stajl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Napędy slim

Jezeli tam jest to musi jakas role pelnic ;) Moim zdaniem oczyszcza plyte / ew. Zatrzymuje brud z niej. Choc nie wiem za bardzo o ktora ci chodzi.

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

5. Justyna98

Justyna98 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Uszczelnia i wygłusza tackę napędu i tyle. W phatach jej nie było i nic się nie działo z napędem :)

Wczytywanie...

Poleć forum