1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napędy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kylger, Wrzesień 25, 2010.

1. Kylger

Kylger Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Jeśli dobrze wiem to przerabiamy napęd.
    Więc jeśli będę mieć 1x przerobiony napęd- granie w piraty i 1x nie przerobiony napęd -granie w oryginały na xbl. To czy jeśli będę grać na nie przerobionym napędzie mam szanse bana??
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    możesz jaśniej napisać o co ci chodzi?? bo jeśli dobrze zrozumiałem pytasz się czy jak bedziesz grał na nieprzerobionym napędzie to dostaniesz bana. Nie wiem skąd to pytanie bo chyba jasne że nie dostaniesz, chyba ze chodziło ci o przerobiony napęd, wtedy tak bana prędzej czy później dostaniesz

4. Kylger

Kylger Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak mam 2 napędy, napęd A i napęd B. Przerabiam tylko napęd A. Mam piracką grę więc wkładam do konsoli napęd A i gram nie podłączając konsoli do neta. Mam oryginalne call of duty mw 2 i chcę pograć na xbox live, więc wyjmuję napęd A i wkładam napęd B. Czy grając na live z napedem B mam szanse na bana?

z napedem B chce być 100% legal :D

5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Jak podłanczasz się do live , to M$ sprawdza twój frimware napędu , więc jak włorzsz org. napęd i org. grę (bo pirackiej ci nie odtworzy bo nie masz przerobionego ), i konsola nie jest wcześniej zbanowana , to nie będziesz miał bana.;].

6. Konrad Mrok PL

Konrad Mrok PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Solec Kujawski
    był juz taki temat na forum tylko nie chce mi się teraz go szukać, ale były tam osoby które grają tak już dość długo i też są podłaczeni do live, tak naprawde to nie wiadmomo czy to działa, ale jak narazie nie słyszałem ze ktoś dostał bana grając w ten sposób. możesz spróbować ale głowy nie daje że bana nie dostaniesz

7. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przy takim częstawym rozkręcaniu konsoli długo ona nie pociągnie, najlepiej nie kombinować, grać na piratach na Xlinku (kiedyś w mw2 grało 12 polaczków w tym ja :D), lub grać na xbl ;D

Wczytywanie...

Poleć forum