1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Napływają pierwsze oceny Assassin’s Creed: Syndicate - jak wypada opowieść w Londynie?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Kolejny rok i kolejny Asasyn? Niby tak, ale miłośnicy wielkich, otwartych światów pewnie głośno nie narzekają na londyński klimat. Gra już w najbliższy piątek ląduje na półkach sklepowych, więc dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszymi ocenami.

Ubisoft musi zmazać plamę po problemach Unity i przyglądając się pierwszym recenzjom mam wrażenie, że gra nie zawiedzie miłośników serii. Tytuł może pochwalić się podobno świetnymi bohaterami (najlepsi w uniwersum?), pięknym Londynem, interesującym systemem tworzenia gangów, użytecznymi gadżetami, wpadającym w ucho soundtrackiem, wciągającą opowieścią i angażującymi zadaniami pobocznymi.

Co w tej sytuacji się nie udało? Podobno bardzo mocno zawodzi zakończenie, system walki jest słaby, pojawiają się problemy z kontrolą bohatera... W niektórych tekstach pojawia się również wzmianka o przewidywalnej opowieści.

Interesującym zagadnieniem są na pewno błędy, które występują w grze, ale podobno jest ich dużo mniej niż w słynnym Paryżu. Twórcy wyciągnęli wnioski po problemach „Jedności” i chociaż gra nie jest nieskazitelna, to można przyjemnie biegać po dachach Londynu. Tytuł również w niektórych miejscach łapie zadyszkę, ale sytuacja jest podobna jak w przypadku bugów – jest lepiej niż było.

Tak prezentują się pierwsze oceny Assassin’s Creed: Syndicate (aktualna średnia: 77%):

• Game Informer - 90
    • God is a Geek - 90
    • GameSpot - 90
    • Polygon - 85
    • IGN - 82
    • GamesRadar+ - 80
    • Digital Spy - 80
    • Dealspwn - 80
    • GamesBeat - 85
    • CGMagazine - 75
    • TheSixthAxis - 75
    • We Got This Covered - 70
    • Hardcore Gamer - 60
    • Push Square - 60
    • VideoGamer - 50

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    A w praktyce ?? Bo nie wierze w te oceny tak samo bylo przy Unity i poprzednich nudnych assasinach .

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Musisz poczekać na metacritic.

5. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ja już trochę pograłem i muszę przyznać błędów jest naprawdę mało, mi na jakieś 1,5h zdarzył się jeden może dwa. Na początku według mnie można trochę zawieść fabuła, nie ma tej ekscytacji i szybszego bicia serca, ale to dopiero początek, więc poczekam. Bardzo fajnie poprawiony system biegania i schodzenia z dachów, naprawdę przyjemnie. Co do systemu walki to rzeczywiście mało widowiskowy, co do bohaterów to ja osobiście nie uważam ich za najlepszych z uniwersum, powiedziałbym że średni. Jak będę w połowie gry to więcej opisze :)

6. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja poczekam az bedzie w cenie Unity :)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum