1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa boxa w microsoft

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariocom, Kwiecień 14, 2010.

1. mariocom

mariocom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    Witam wszystkich, panowie mam pytanko odnosnie naprawy xboxa w microsofcie mam konsole jeszcze na gwarancji 4 miechy 3RRod nie przerabiana, nie naprawian. Ale mam problem bo na konsoli z tylu widac slady proby otwierania nie wielkie ale widac. Plomba jest cala pod face platem. Czy warto sprobowac ja wyslac ? I jeszcze problem bo na stronie "Zarejestruj urządzenie" nie ma wojewodztwa lodzkiego LoL!! wszystkie ale nie ma mojego co za wioska.

Pozdroo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sebaaaaa310

Sebaaaaa310 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Jak plomby są nienaruszone to Microsoft naprawi na gwarancji.

4. mariocom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    rozumiem ale jest problem bo nawet nie moge urzadzenia dodac bo wojewodztwa na web nie ma lodzkiego. A jak cos im nie przypasi i nie naprawia ? jakie koszta sa takiej zabawy i czy bede musial ja odebrac bo jak duzo to ... ;]

5. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Kosztów niema.

Sprawdz jak wyglada obudowa, czy nie ma sladow otwierana. Akurat to jest najwazniejsze. Potem plomby

6. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Ślady otwierania może mieć, ale nieznaczne. Nawet jak konsola wraca z serwisu widać, że Microsoft ją rozbierał. Najważniejsze są plomby, żeby nie było widać, że cokolwiek było z nimi kombinowanego. Oni głownie na to zwracają uwagę.

Jeżeli tylko plomby są całe jak najbardziej oddał bym na gwarancje.

Dzwoni się pod numer Microsoftu podany w instrukcji i do 3 dni przyjeżdza kurier po konsolę. U mnie był na drugi dzień.

Ważne, żeby wykręcać numer tak jak jest podany przez dwa 0 na początku, ja myślałem, że to błąd wpisywałem tylko jedno i otrzymywałem komunikat nie ma takiego numeru :p

7. misiob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Skoro tak mowisz.
    Ja musialem miec pecha. Plomby stan idealny (obie).
    Stan obudowy dobry, nieznaczne slady otwierania. Nawet faceplate nie zdjeli.

8. mariocom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    slady lekkie z tylu sa otwierania, plomba cala jest nie przerwana. Konsola nie zbanowana, nigdy nie naprawiana, naped nigdy nie wyciagany itd. Ale chcialbym sprobowac a powiedzcie mi jak wroci to jaki koszt odbioru mam za nia ? Bo zaryzykowac zawsze warto.
    Czytalem wiele opini kiedys i tez wazne bylo, zeby nie byla zabanowana i przerabiana i tez uwzgledniali bez problemu.
    Pozdroo

9. misiob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Kosztów nie ma zadnych.
    Daj fotki tego tylu :D

10. mariocom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    Tutaj linki do foteczek. Bo nie wiem co z nim zrobic wlasnie ;/ bym chetnie wyslal i zaryzykowal.

Linki do fotek:

11. Qidin

Qidin XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wiesz co ;D daj sobie spokój. Nie ma siły aby ci to naprawili. Przecież tutaj definitywnie widać że było coś grzebane.

12. misiob

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Plomba nie jest cala. Przeciez widac ze byla odklejona i przyklejona.

13. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    O matko! Jak zobaczyłem te zdjęcia przypomniała mi się konsola, którą dostałem kiedyś do przerobienia. Klient mówił, że próbował sam, ale nie dał rady. Nie wiedział jak ją rozebrać, rozwiercał ją, tył konsoli wyglądał jak ten tutaj i wszystkie zatrzaski z przodu były połamane :eek:

Nie sądzę, aby Ci to przyjęli.

I nie opowiadaj, że była nieprzerabiana, bo na pewno była. Plomba z przodu ściągana, ewidentnie to widać.

To, że wgrałeś oryginalny ofw nie znaczy, że to przyjmą. Spróbuj jakoś delikatnie zamaskować to co spaprałeś z tyłu, może pilnikiem iglakiem. Można spróbować to uratować, ale nie wiem co z tego będzie.

Plomba odpada, załatw sobie nową.

14. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Z tyłu luzik zdrapał bym ten odgięty plastik lub naprostował śladu by nie było po polerce. Robiłem z gorszymi tyłami, lecz plomba z przodu takie coś nie przejdzie:D

15. radzion18

radzion18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Plomba masakra tył tak samo = nie przejdzie na bank

16. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja wysłałem swoją z przewaną plombą i naprawili. Fakt że tył konsoli był w eleganckim stanie - brak jakichkolwiek śladów otwierania. Być może miałem szczeście.

17. swiniolak

swiniolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jakbys kupil nowa plombe i ja zmienil i ten tyl choc troche poprawil to bez problemu przeszlaby ta konsola, ale w obecnym stanie mozesz z miejsca sobie odpuscic wysylanie jej do serwisu ms.

18. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ło matko czym to było otwierane ?? Łomem ?? - nie przejdzie plomba ewidentnie odklejona i przyklejona.

19. mariocom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    Panowie spokojnie, poruszenie ladne;] Powiem wam szczerze, kupilem ja dla zasilacza od ziomka z osiedla. Nie otwieralem jej jeszcze ogolnie bo nie widze w tym sensu, zarzekal mi, ze nie byla przerabiana i naprawiana tylko on probowal ja rozebrac bo chcial zobaczyc jak to wyglada w srodku i tyle wiem. Doszedl do zdjecia dolnej obudowy bo zabardzo nie wiem co to torx. Czy przerobiona sprawdze ja jak uruchomie :] dzieki za wypowiedzi.

sreberko - z moich info wychodzi, ze nie byla przerabiana i nie wgrywalem nowego fw mowie jak jest. Po co mialbym wypisywac *******y i sciemniac. I nic nie spapralem tak jak ciebie.... nie powiem kto.

20. mariocom

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Miasta
    Witam ponownie chciałbym ponowić temat gdyż do konsoli o ktorej rozmawialismy kupiłem Plombę zdrapałem troche ślady otwierania i wysłałem na frankfurt. Dzis na stronie pojawilo sie w zielonej otoczce

Urządzenie wysłane do klienta – Konsola została naprawiona lub wymieniona. Odsyłamy ją do właściciela.

Jaki jest procent na to, ze nie odrzucili jej ? Czy jest teraz jakas pewnosc, ze ja zrobili.

21. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to wypas, tak jak jest napisane, albo naprawili albo wymienili na nową :)

Wczytywanie...

Poleć forum