1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa czy można??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rudzi0, Styczeń 22, 2011.

1. Rudzi0

Rudzi0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pasek
    Naprawa czy można?? DJ Hero

Mam konsolę DJ hero i mam pytanie czy ktoś wie czy można naprawić samą konsolę DJ , nie działa skreczowanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rudzi0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pasek
  4. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raczej można, zależy co jest w niej nie tak. Moim skromnym zdaniem powinnes iść do serwisu profesjonalnego. Raczej nie naprawisz tego sam, a możesz coś jeszcze zepsuć, może coś się urwało lub nie styka, jak jesteś pewien siebie to otwórz i zobacz i kombinuj:) jak byś czegoś nie wiedział , daj zdjęcie i może ktoś Ci pomoże. Pozdrawiam

5. DELTA spliff

DELTA spliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    wronki
    no raczej profesjonalnego serwisu dj hero nie znajdziesz, spróbuj rozebrać delikatnie i zrób zdjęcie pewnie nie jest to nic nadzwyczaj skomplikowanego podobnie jak awarie strun w gitarach do gh

6. Rudzi0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pasek
    Rozebrałem wydaje mi się że zepsuty jest odbiornik IR , bo nadajnik działa.

Postaram się go wymienić na inny tylko nie wiem jaką moc ma ten wbudowany odbiornik

Wczytywanie...

Poleć forum