1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa E74

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bursztyn1964, Grudzień 20, 2010.

1. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam ostatnio strasznie naszło mnie na wrócenie do starych czasów do konsoli xbox 360 a że nie mam kasy na konsole używaną a powiedzmy że ps3 chcę narazie zostawić to pytanie.
    Czego potrzebuję do naprawy?
    Na czym ona polega?
    Pewnie pytanie powtarzało się ale niestety na forum nie znalazłem tematu jeśli jest proszę o link albo o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    e74 to jak pamiętam uwalony chip hana, zimne luty pod nim itp. - albo podgrzej spód płyty głównej heat gunem (opalarka, ta metoda to prowizorka i jeśli zadziała to raczej nie na długo - moja padła po kolejnym miesiącu) albo reballing ale z tym to już będzie problem bo musi zrobić to ktoś kumaty.

4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    E74 to zimne luty pod GPU. Chcesz sie tego pozbyć na krótko to załóż śruby (xclamp fix), na troche dłużej zrób reflow w cenie ok 60 zł, na jeszcze dłużej reballing.

5. Bursztyn1964

Bursztyn1964 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Heh może zacznę tak jaki błąd najłatwiej naprawić ;)
    Czytałem że w jakimś RROD albo błędzie e74 jest potrzebna tylko wymiana pasty i po krzyku ;)

6. mackoz

mackoz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    na poczatek mozna wygrzac gpu, uruchomic konsole bez radiatora od gpu i poczekac az zapala sie dwie czerwone diody (przegrzanie) poczekaz z 5 min az ostygnie, troche nowej pasty, polozyc radiator , nie zakladac na stale narazie i sprobowac odpalic ;p czesto sie zdarza ze konsola wstaje ;p Jak nie zadziala to na dluzsza mete to przynajmniej wiadomo gdzie tkwi usterka :)

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Naprawa E74

Dostajesz medal wybitnego archeologa za odkopanie tematu sprzed 2 lat

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...