1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa i Przeróbka Xbox 360 Elite. Kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stealth91pl, Listopad 12, 2010.

1. Stealth91pl

Stealth91pl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie. Od pewnego czasu mam zepsutego X360 Elite - Falcon(E74). Rok produkcji to koniec roku 2008. Do tego napęd Benq z firmware 1.6. Konsola prawdopodobnie zbanowana(nie wiem na 100% bo nie podpinałem jej. Ale tak twierdzi Xbox.com gdy próbuje zgłosić serwis). Nie wiem też jakiego mam dasha - ale ostatnie gry jakie miałem to Tekken 6, MW2 i AC2. Czyli dash z jesieni/zimy 2009. Teraz moje pytania:

1. Czy da się gdzieś kupić dość tanio niezbanowaną płytę główną Falcon ? Jeśli tak to gdzie.
    2. Jeśli się nie da, to czy idzie od banować w jakiś magiczny sposób X360?
    3. Jeśli się nie da, to jakie są szanse na jtag na takiej konsoli? I czy ten sposób przeróbki jest w jakiś sposób hmmm...rozwijany?
    4. Czy idzie pobierać aktualizacje do gier? I instalować je na dysku X360? Np. do GTA IV czy Forza 3?

:)

To właściwie tyle. Jak będę miał jeszcze jakieś pytania to napisze :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1. Tutaj w dziale gielda.
    2. nie da sie odbanowac konsoli
    3. Tak jest rozwijany tylko musisz znac dokladny model dasha a jak chodzilo Ci MW2 to nie zrobisz bo masz nowszego.
    4. Tak,z tąd http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/[poradnik]-wgrywanie-patchy-do-gier-przy-uzyciu-pendrive-54438.html

Wczytywanie...

Poleć forum