1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ProKiller, Czerwiec 28, 2009.

1. ProKiller

ProKiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dziś tego nieszczęśliwego dnia padł mój 2 xbox 360 falcon żył 6 miesięcy przeszedłem na nim takie gry jak Assassin Creed GTA IV gears of war 1 i 2 Ninja Gaiden Viking Battle for Asgard
    nie męczyłem go zbytnio :(

mam więc pytanie zamierzam kupić naprawę RROD na allegro i co powinien porawić serwisant aby z konsolom nic się później nie działo ?
    i czy (nie wiem co to) Red Fix pomaga coś ?

- a i kolejne pytanie tym razem do ludzi którzy naprawiali xboxsa ;] jak działa wam on po naprawie i jak długo ;']

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojciech10

wojciech10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    J-ów
    Ja wysłałem 2 miesiące temu i jak do tej pory działa. Miałem 2 ROD nie pamiętam już jaki kod. Użytkowany od tamtego czasu bardzo intensywnie i nic nie wskazuje na nawrót choroby.

Tylko pamiętaj że jak wysyłasz do serwisu to dowiedz się dokładnie co będą majstrować przy konsoli, bo przykładowo u mnie zwiększyli na maksa prędkość obrotu wiatraczków i szum jest ogromny... Gdyby nie koszty przesyłki to bym im odesłał a tak po prostu głośniej TV ustawiam.

I pamiętaj żebyś porównał oferty serwisów bo warunki gwarancyjne potrafią się bardzo różnić.

Pozdrawiam

4. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  5. kwiq

kwiq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj,
    bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojej zabawki, też to swego czasu przeżyłem. Poszukaj na allegro serwisów specjalizujących się w wymianie xboxów na nowe (cena około 150-). Wiadomo, że to brzmi szalenie i od razu można węszyć postęp, jednakże ja zaryzykowałem...
    Całość wygląda tak, że serwisy te przygotowują konsolę do wysłania do MS, czyli odfleszowują i robią inne czary mary. Efektem ich działań mam teraz nowego "klocka" opartego na nowej płycie głównej (Jasper). Z naprawami wiesz jak to jest... różnie.

Nie mam zamiaru tu nic reklamować, więc jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej truknij do mnie na priv, a dam Ci więcej szczegółów.
    Nie, nie jestem właścicielem tego serwisu, jestem tylko zadowolonym klientem :)

Pozdrawiam

Sprecyzuję problem w moim xboxie. Błąd E74. Naprawiana 2 razy u łebka, który reklamował się na allegro.
    Po pierwszej naprawie konsola działała mi 3 tygodnie. Po poprawce 3 dni... Koleś zwrócił mi gotówkę i wtedy zdecydowałem się skorzystać z usług ww serwisu.

6. ProKiller

ProKiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  8. karol1005

karol1005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Nie naprawiaj na allegro bo ci wyślą nie twoją konsole albo coś. Wymień i masz na dłuże bez problemów

9. ecko

ecko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie naprawiajcie od gościa z allegro "micchl" z sosnowca bo da wam inna konsole a tylko obudowa jest ta sama i jak mieliście nie przerobioną to dostaniecie nawet z banowaną porażka na całej linii ODRADZAM GO
    ps. u niego jak masz konsole bez hdmi to i tak dostaniesz tylk 3 miesiace gwarancji a ten Red Fix II to tylko zwiększenie obrotów wentylatora nic więcej

10. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem, ale ten koleś jest chyba spoko :) Może przez przypadek dał ci zbanowaną pogdaj z nim na gg.

11. roxes

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    to juz nie wiem co zrobić komu w końcu zaufać zauważyłem jedno jak wyciągam kabel od obrazu i włanczam konsole to koło w ogóle się nie świeci a jak wkładam kabel to od razu krag czerwony

12. ecko

ecko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    rozmawiałem z nim i musiałem dopłacić 100zł i mi wymienił niby na nowe bebechy zobacze jak długo pochodzi jak by mi tak odrazu powiedział to bym znalazł kogoś innego co by mi naprawił i nie za 300zł :(

Wczytywanie...

Poleć forum