1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

naprawa kontrolera xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotrek1985144, Październik 11, 2012.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    witam mam śmieszny można tak ująć przypadek z padami do xboxa.
    Mam 3 pady bezprzewodowe, Każdy ma jakiś defekt..
    1- nie działa przycisk START ..wgląda to tak ze gdy włożę baterie kontroler sam sie uruchamia ...myślę ze guzik startu jakos sam na płytce sie zwiera..po wciśnięciu startu podczas gry nic się nie dzieje. czasami start sam się włącza.
    2- ten sam przypadek tylko z guzikiem BACK
    3- gdy podłączam hedset ..np MW3 ikona glosnika jest ta ka jak bym caly czas mowil..nic nie słychać itp
    śmieszna sytulacja bo korzystam tylko z 1 pada..wiec nie wiem czemu kolejne dwa sa uszkodzone.
    może zna ktoś jakis sposoby usuniecia tyc usterek...chociaż w jednym :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. simson05

simson05 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam ja bym je rozebral i wyczyscil moze byly zalane pozdro :)

Wczytywanie...

Poleć forum