1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa Microsoftu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aviox, Maj 26, 2010.

1. Aviox

Aviox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdańsk
    1. Witam. Czy da rade sprawdzic, czy konsola byla naprawiana w Microsofcie (przy naprawie trzeba zarejstrowac konto gdzies, czyz nie) ?

Koles z allegro wedlug mnie cos kreci (albo kupil od kogos naprawianą konsolke) ...

"witam, dzwoniłem do poprzedniego właściciela konsoli i powiedział mi, że konsola jest przerobiona nowym iXtreme LT, przeróbka była zrobiona w grudniu, blomby nie są zerwane. Data produkcji chyba to bedzie to bo szczerze to nie wiem, z tyłu konsoli spisałem "MFR DATE 2008-12-26"

pisze, ze konsole ma od roku, MFR jest z koncowki roku i wydaje mi sie malo prawdopodobne, ze z fabryczki M$ trafila w swieta odrazu na polki w Polsce (obskakujac przy tym jeszcze jednego wlasciciela) ...

2. Warto ryzykować i kupic naprawiana konsole ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    Jesli z tylu jest MRF DATE to konsola nie byla naprawiana.
    Naprawiane maja cos takiego jak SERVICE DATE.
    Niech ci wysle fotke z tylu i bedzie wiadomo.
    Niemozliwe zeby on mial ta konsole od roku. Jesli przerabial ja poprzedni wlasciciel to musial to robic jakos pod koniec 2009 (wtedy dopiero wyszlo LT).

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    poza tym jak grudzien 2008 to jasper a to mowi samo za siebie.

Wczytywanie...

Poleć forum