1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa pada

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MatGar, Marzec 15, 2010.

1. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, czy istnieje jakiś serwis który naprawi mi pada? Najlepiej w okolicach Częstochowy ale może być też i dalej, mogę go wysłać. Gdyż mam nowego, praktycznie w ogóle nie śmiganego pada ale go zalałem ;( Znacie jakieś tanie, dobre serwisy które go naprawia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loowoo

Loowoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Rozkrec przeczysc alkoholem izopropylowym bardzo dokladnie i odzyskasz ile sie z niego da (Najlepiej bylo odrazu po zalaniu, teraz zaschlo i bedzie ciezko, jak nie wlaczales to powinno sie udac)

4. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ile razy ja to próbowałem.... Czyściłem go i to nawet nie wiem ile.

5. Loowoo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Alkoholem Izopropylowym? (idealny do tego) jesli nie dziala to bardziej oplaca sie kupic nowego pada niz tego naprawiac. Ten se na czesci zostaw np. galki itd.

6. adamdial

adamdial Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli nie robiłeś jeszcze myku z reklamacją pada w MS, to dzwoń. Jak się reklamuje pierwszy raz to nowego przysyłają bez odsyłania starego.

7. Loowoo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, tak ale temat o tym poswiecony mowi co innego. Bravo jasio.

WYJDZ!

8. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O to chodzi że właśnie ten pad jest zrobiony tym sposobem. Przysłali mi nowiutkiego pada w poniedziałek a w piątek go zalałem( ale to już dość dawno temu). Loowoo, gdzie mogę znaleźć ten Alkohol Izopropylowy?

Wczytywanie...

Poleć forum