1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa pada

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez naimad86, Styczeń 8, 2009.

1. naimad86

naimad86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam mały problem z padem. Niedawno zaczął mi się zacinać przycisk A. Działał, ale czasami nie chciał odbijać i czuć było, że coś z nim jest nie tak. Do tej pory zawsze sam naprawiałem pady w moich konsolach, więc pomyślałem, że i tym razem nie będzie to większym problemem. Zabrałem się do odkręcania śrubek, trochę mi to zajęło, bo nie posiadam odpowiedniego śrubokręta. Gdy w końcu się udało, pojawił się inny problem. Nie mogę otworzyć obudowy. Z każdej strony zatrzaski puściły, ale nadal coś blokuje na samym środku. Nie chce nic połamać, dlatego chciałem zapytać was czy mieliście podobny problem. Czy ktoś w ogóle bawił się w naprawę pada od xboxa 360? Czyżby to były jednorazowe pady? No bez jaj, z takim padem się jeszcze nie spotkałem. Nie mam gwarancji już, a szkoda mi go wywalać teraz. Wystarczyło by pewnie wymienić gumkę pod przyciskiem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. skierman

skierman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    słuchajcie zalałem sobie przyciski sokiem i stradsznie ciezko mi chodziły.... miałem ten sam problem co kolega i rozwiązanie jest banalnie proste, znalazlem w sieci ze pod naklejka z tylu jest jeszcze jedna śrubka :D:D:D
    przesylam foto:DD

4. barte4k

barte4k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem z padem, a dokładnie z analogiem.
    jeśli ktoś zna serwis gdzie mogę naprawić pada to prosze o pomoc

5. czikenxkom

czikenxkom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Serwis xbox

Znam serwis w Poznaniu dawałem pada do naprawy z przerywającym analogiem naprawili mi go za 30zł tel do serwisu: 506 729 506

6. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    dobrze przy otwieraniu obrócić pada przyciskami w dół, bo może wszystko polecieć na podłoge i ewentualnie pogubić, a tak to przyciski siedzą na miejscu.
    (Na zdjęciu poczciwy M600i ;D w tle)

7. VegasPL

VegasPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kutno
    Mam problem, ale on nie jest na temat lecz bardzo mi zależy. Czy ktoś bawił się kiedyś programem Modio i czy za wstawianie save'ów z gry np. do assassina jest ban ? TO PILNE !!! proszę o odpowiedź poniżej

8. Dosiapl

Dosiapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sanok
    Z banami jest różnie, za save jeżeli będziesz grać offline, może nie dostaniesz, ale nigdy nic nie wiadomo, wiadomo natomiast, że za dodawanie sobie Gamescore, jest Ban na profil.

NA PRZYSZŁOŚĆ - PISZ NORMALNIE!

Wczytywanie...

Poleć forum