1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Naprawa perkusji Rock Band

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arekwas, Lipiec 12, 2011.

1. arekwas

arekwas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Może ktoś tutaj mi pomoże.
    Posiadam perkusję do Band Hero. Czerwony talerz nie wytrzymał niestety moich uderzeń. Pod gumą jest podkładka z pianki a pod nią plastikowy talerz, do którego jest od spodu podłączony czujnik uderzeń. Uszkodzeniu uległ plastikowy talerz, pękł na pół. Poszukuję możliwości kupna takiego plastikowego talerza, ewentualnie całego werbla. Szukałem po necie ale nie znalazłem żadnego sklepu z częściami zapasowymi.
    A może ktoś ma jakiś patent na łamiące się werble, bo podejrzewam, że jak jeden pękł to i pozostałe wkrótce też się połamią.

pzdr.
    Arek

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak jest patent, nie walic jak w prawdziwa perkusje z calej sily tylko delikatnie, moj kolega ma i nic mu sie nie dzieje z nia, a zawsze mozesz to sklejic i wzmocnic cienka blacha, troche pomyslowosci

Wczytywanie...

Poleć forum